Wsparcie nagrodowe

  Powoli, acz systematycznie, liczba zawodników zgłoszonych do startu w pierwszej rundzie WBG-Jesień 2018, dobija do stu. Cieszy nas to bardzo, chociaż nie ma przeciwwskazań, by tempo przyrostu było jeszcze szybsze i byśmy - razem - złamali np. granicę dwustu startujących... Być może pewnym bodźcem będzie informacja o nagrodach. Oczywiście - biegamy dla przyjemnosci, zdrowia i tak dalej - ale drobny fancik czasem też potrafi ucieszyć, nieprawdaż?

 Dlatego z radością informujemy, że - ponownie - wsparły nas dwie firmy. Po pierwsze, Domena Sportowa-Perfect Sport, czyli niezawodny sklep sportowy z asortymentem szerokim. Na upominki od nich załapią się czempioni, nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku drugiego z mecenasów. Doktor A, bo o tym przedsiębiorstwie medycznym mówimy, ufundował - po raz kolejny już - karneciki na masaż, które będzie mógł wylosować każdy uczestnik biegu. Pod warunkiem, że mu dopisze szczęście, oczywiście...

 Bardzo dziękujemy sponsorom - w imieniu swoim i potencjalnie obdarowanych; mamy również nadzieję, że to nie jest ostatni komunikat z cyklu "nasze zawody wspiera również....". I na tym, na razie, zakończymy. Ale proszę się nie ociągać dłużej i zgłaszać na biegi. Będą bowiem, jak sama nazwa wskazuje, Wesołe!