Przypominamy!

  Za chwil kilka pierwszy bieg naszego jesiennego cyklu, zatem - przypominamy, na wszelki wypadek, kilka spraw, które mogą okazać się przydatne...

 1. Biuro startuje około 9.00 rano. Warto wykorzystać ten fakt, bo przed pierwszym biegiem formalności zawsze trwają 2-3 razy dłużej (zapisy, opłaty, wydawanie numerów). Nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę!

 2. Podczas rejestracji będą czynne dwa "okienka"; jedno dla tych, którzy są zapisani na cały cykl, drugie dla tych, którzy planują pojedyncze starty. Ci, którzy będą biegać cały cykl, otrzymają numery z cyframi w czerwonym kolorze. I zostawiają je sobie już na zawsze (z tym, że nie wolno zapomnieć ich zabrać na kolejne biegi...). Pozostali otrzymają numery z cyframi w kolorze czarnym i po biegu mają je oddać na mecie.

 3. Jeśli ktoś płacił przelewem w piątek - dobrze, żeby zabrał potwierdzenie przelewu, bo operacja mogła nie zostać zaksięgowana.

 4. Płacący gotówką - mile widziane odliczone nominały. Dla przypomnienia: cykl to 35 PLN i 17,5 PLN (ta druga cena to dzieci i młodzież do lat 18). Jeden bieg to 10 PLN i 5 PLN).

 5. W bazie można zostawić rzeczy i stamtąd udać się na start; można też skorzystać z parkingu obok startu, kto bardzo chce oszczędzać energię.

 6. Godziny startu to: 10.00 dla zawodników Nordic Walking, 10.30 dla dystansów biegowych 2 i 6 km, 10.35 dla biegnących na 10 km. Chyba, że korki w biurze wymuszą opóźnienie...

 7. Na mecie będzie woda i - na dobry początek cyklu - coś słodkiego do schrupania.

 Do zobaczenia!